Новини України та Світу

Дякуємо за розповсюджування інформації

Відео. «ШАХТАР» В ІСПАНІЇ ПЕРЕМІГ «РЕАЛ» У ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ

1 min read

У 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» переміг мадридський «Реал» з рахунком 3:2

Усі голи «гірники» забили ще у першому таймі. На 29-й хвилині Тете відкрив рахунок у матчі, а за декілька хвилин Рафаель Варан переправив м’яч у сітку воріт і забезпечив «Шахтарю» перевагу 2:0. Третій гол українці забили на 42-й, відзначився Манор Соломон.

Мадридський «Реал» зумів відіграти два м’ячі на початку другого тайму. Спершу розкішний м’яч з-за меж штрафного майданчика у ворота відправив Лука Модріч. За декілька хвилин Вінісіус Жуніор зумів ще більше скоротити відставання «королівського» клубу і зробив рахунок 2:3.

На 92-й хвилині матчу Федеріко Вальверде забив за «Реал» та зробив рахунок 3:3, проте арбітр переглянув момент за допомогою VAR і скасував гол, що забезпечило «Шахтарю» перемогу.

У наступному турі «Шахтар» вдома прийме міланський «Інтер», а «Реал» поїде в гості до менхенгладбаської «Борусії». Матчі відбудуться 27 жовтня.