Чт. Окт 17th, 2019

Новини України та Світу

Дякуємо за розповсюджування інформації

Склад дільничних виборчих комісій у селах Камінь-Каширського району

1 min read

У Камінь-Каширському районі всього 62 виборчих дільниць. Шість з них розташовані у місті.

Згідно з постановою окружної виборчої комісії територіального виборчого округу номер 23 від 12 березня 2019 року визначили склад цих комісій.

Так, окрім вже згаданих у Камінь-Каширському районі працюватимуть такі виборчі дільниці:

с.Раків Ліс – ( голосують: вул.Вербична, вул.Ветеранів: 70–70Д, 76, 78, 80–80А, 84, 86–127; вул.Воля, вул.Гайова, вул.Горбаха, вул.Довга-Нива, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Кринична, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Мохова, вул.Набережна, вул.Низька, вул.Озерська, вул.Павла Совальського, вул.Польова, вул.Федори Денисюк, вул.8 Березня, пров.Зарічний, пров.Миру) – вул.Ветеранів, 109 (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070252
Голова комісії – Конік Микола Пилипович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Питель Леся Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісії – Тютях Людмила Адамівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Андрусик Ігор Васильович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Баюк Ірина Петрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гут Марина Анатоліївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Євчинська Наталія Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Карпік Олеся Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Лавренюк Раїса Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Ліщук Галина Йосипівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Підгурська Ольга Ростиславівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Приймак Лідія Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.
Романюк Людмила Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сікорська Юлія Володимирівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Сус Ольга Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Тимошик Надія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Фещук Юлія Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шумік Людмила Станіславівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

с.Раків Ліс – (голосують: вул.Бригадна, вул.Вереснева, вул.Ветеранів: 1–69, 71–75, 77, 79, 81–83, 85; вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Груднева, вул.Грушеського, вул.Залісся, вул.Зимник, вул.Леоніда Каденюка, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Поліська, вул.Приміська, вул.Світла, вул.Солов’їна, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Травнева, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Гагаріна, пров.Залісся, пров.Квітневий, пров.Молодіжний, пров.Тихий) – вул.Шкільна, 4 (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Раків Ліс, спортивний зал)

Дільнична виборча комісія № 071129
Голова комісії – Карпік Оксана Валеріївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Гальом Людмила Павлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Секретар комісії – Гальом Наталія Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Гальом Оксана Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кабак Наталія Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Какалюк Надія Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Карпік Анатолій Віталійович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Козік Юлія Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кузьмич Олександр Павлович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Сус Катерина Григорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Тимошик Йосип Федорович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Ткач Світлана Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Федорук Руслана Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Шумік Людмила Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

с.Нові Червища, вул.Центральна, 20 (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070240
Голова комісії – Невар Віра Вереміївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Куприянчик Віталія Віталіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісії – Березнюк Людмила Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Балашук Тетяна Марківна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Березнюк Анатолій Адамович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Василюк Ірина Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Кузьмич Людмила Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Куницька Людмила Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Куницька Світлана Анатоліївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Матюк Василь Іванович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мороз Ольга Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Невар Наталія Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Невар Олена Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Парфенюк Катерина Анатоліївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Салівончик Олена Федотівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Хейлик Юлія Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

с.Рудка-Червинська, вул.Центральна, 52 (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070241
Голова комісії – Цьопич Оксана Федорівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Міщук Надія Омелянівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісії – Сацик Любов Олександрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Давидюк Ганна Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Давидюк Людмила Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Іванова Любов Гаврилівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Куприянчик Ніна Адамівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Мазурик Світлана Степанівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Приходько Оксана Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Пугач Ніна Степанівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Цьопич Валентина Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Юневич Надія Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Яцук Галина Марківна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Яцук Сергій Володимирович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

с.Нуйно, вул.Лесі Українки, 76 (школа, спортзал)

Дільнична виборча комісія № 070242
Голова комісії – Денейчук Сергій Валентинович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Заступник голови комісії – Парфелюк Тетяна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісії – Косій Тетяна Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Андрусь Оксана Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Костюк Алеся Вікторівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Леснік Леся Валеріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Мокійчук Катерина Миколаївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Мокійчук Наталія Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мосійчук Ірина Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Раковець Леся Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Савчук Юлія Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Сільчук Тамара Олександрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Теребейчик Оксана Григорівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ткачук Іван Васильович, 1944 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Ханейчук Анатолій Микитович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.
Шумік Віталій Михайлович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Шумік Оксана Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

с.Оленине, вул.Торгова, 98А (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070243
Голова комісії – Пащук Наталія Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Ліщук Наталія Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісії – Приходько Світлана Адамівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Карпук Віра Сергіївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Карпук Тетяна Анатоліївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Каширець Валентина Павлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Кондрацька Світлана Миколаївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ліщук Іванна Степанівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мельник Людмила Панасівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Мельник Наталія Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мельник Тетяна Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Приходько Анатолій Миколайович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Приходько Людмила Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Сидорук Ірина Леонідівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Тарасюк Сергій Миколайович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Шпанчук Ольга Анатоліївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

с.Осівці, с.Залазько, с.Ольшани, вул.Центральна, 35 (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070244
Голова комісії – Гончарук Наталія Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Ющик Марія Степанівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісії – Ханейчук Ліна Григорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Березнюк Тетяна Степанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Власюк Галина Петрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Дем’яник Степан Андрійович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Іщик Інна Сергіївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Лесик Людмила Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Митчик Неля Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Митчик Олександр Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Михалик Іван Касіянович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.
Моцюк Марія Єлисеївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Салінська Світлана Адамівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Сотник Лариса Степанівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Хлистік Валентина Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Шептур Тамара Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Шептур Тетяна Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

с.Піщане, вул.Центральна, 90(сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070245
Голова комісії – Шумік Микола Павлович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Бурко Сергій Ярославович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісії – Федік Зоряна Панасівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Войчук Ольга Філаретівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Заєць Наталія Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ковч Валентина Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Кузьмич Жанна Степанівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кузьмич Наталія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Кузьмич Олена Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Пікуль Лариса Павлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Пікуль Юлія Павлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Смаль Людмила Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Смаль Ольга Платонівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Усік Ганна Семенівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Федік Тетяна Федорівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Федік Юлія Степанівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

с.Пнівне, с.Городок, вул.Центральна(сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070246
Голова комісії – Зоріна Олена Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Зоріна Зоряна Петрівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісії – Ярошик Анатолій Володимирович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Багнюк Оксана Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Багнюк Тетяна Семенівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Бігун Руслана Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гупалик Марія Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гупалик Надія Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Жалай Марія Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ковальчук Галина Андріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Лагода Наталія Петрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Пилипчук Людмила Григорівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Приходько Надія Хомівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Процик Сергій Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Пугач Тетяна Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Фарина Світлана Павлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Ярошик Інна Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

с.Волиця, вул.Травнева, 11 (школа, вестибюль)

Дільнична виборча комісія № 070247
Голова комісії – Ковальчук Світлана Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Заступник голови комісії – Пась Валентина Степанівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісії – Федік Наталія Анатоліївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Багнюк Надія Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Бігун Олександра Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Лисиця Тетяна Степанівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Мисковець Олена Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Пилипчук Олена Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Романюк Олена Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Шевчик Галина Іларіонівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Шеметюк Наталія Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Шеметюк Світлана Федорівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шилік Тетяна Сельвестрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Шостак Тетяна Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ющик Наталія Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Ющик Ніна Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

с.Винімок, с.Соснівка, вул.1- ше Травня, 29 (школа, спортзал)

Дільнична виборча комісія № 070248
Голова комісії – Багнюк Валентина Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісії – Шевчик Микола Анатолійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Секретар комісії – Лебіч Людмила Семенівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Величко Людмила Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Лебіч Володимир Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Лебіч Олександр Миколайович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Пігулко Ірина Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Пігулко Раїса Валеріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Пугач Анастасія Іванівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Пугач Іван Іванович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Пугач Людмила Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Пугач Ніна Федорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
П’явка Лідія Савівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Солов’янчик Валентина Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Шевчик Валентина Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ющик Оксана Геннадіївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

с.Фаринки, вул.Миру, 20 (школа, вестибюль)

Дільнична виборча комісія № 070249
Голова комісії – Решетовська Валентина Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісії – Бартошик Валентина Панасівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісії – Величко Алла Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Члени комісії:
Багнюк Галина Федорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Величко Тетяна Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Лебич Анатолій Дмитрович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Лебич Валентина Андріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Лебіч Людмила Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Наумчик Оксана Калениківна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Приходько Тетяна Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Семенюк Катерина Никифорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Снопик Лариса Йосипівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Тарарай Лідія Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Фарина Володимир Михайлович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Фарина Світлана Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ющик Галина Романівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

с.Полиці, вул.Шкільна, 4А (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070250
Голова комісії – Пелих Марія Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Мельник Федір Платонович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Клодчик Олена Йосипівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Базильчук Віта Євгеніївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Базильчук Оксана Федорівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Балик Віра Зіновіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Бусько Тетяна Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Варчук Катерина Максимівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Войчук Олена Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Зрум Наталія Степанівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Іщик Володимир Микитович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Кручик Оксана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Оліферчук Ніна Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Пасічко Надія Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Помалін Сергій Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Тороканець Надія Зіновіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

с.Іваномисль, вул.Селищна, 36А (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070251
Голова комісії – Приймак Марія Віталіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Заступник голови комісії – Пасічко Катерина Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Секретар комісії – Шафарчук Валентина Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Члени комісії:
Агоста Марія Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гергель Галина Трохимівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Денисюк Наталія Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Зрум Наталія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Качан Людмила Євгеніївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Качан Марія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Качан Юлія Валентинівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Кошелюк Юлія Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ляшенко Наталія Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Мельник Валентина Степанівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Павленко Катерина Вікторівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шумік Михайло Миколайович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Шумік Світлана Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

с.Підріччя, вул.Миру, 1 (школа, вестибюль)

Дільнична виборча комісія № 070253
Голова комісії – Сидорук Валентина Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Заступник голови комісії – Дунайчук Любов Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісії – Сич Надія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Глива Марія Адамівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Грищук Марія Володимирівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Грищук Оксана Геннадіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гут Ольга Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Карпік Надія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Карпік Оксана Леонідівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Карпік Тетяна Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Муц Марія Ростиславівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Пась Михайло Андрійович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Приймак Валентина Вікторівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Приймак Лідія Кузьмівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Савчук Катерина Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Цьомах Наталія Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

с.Сошичне, вул.Ковельська, 98 (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070254
Голова комісії – Шворак Людмила Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Фіц Степан Гнатович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Фесь Любов Олексіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Бортнюк Світлана Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Дарчик Валентина Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заводюк Наталія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Зайцева Валентина Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Каменчук Олена Олександрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Мельничук Оксана Федорівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Павляшик Світлана Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Пашкевич Любов Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Романюк Володимир Микитович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Ханейчук Ніна Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.
Харчук Валентина Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шворак Інна Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Шворак Надія Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Шворак Наталія Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Шептур Валентина Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

с.Запруддя, вул.Лесі Українки, 44, (школа, кл.2)

Дільнична виборча комісія № 070255
Голова комісії – Литвин Лариса Адамівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Абрамчук Наталія Григорівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Смидюк Юрій Костянтинович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Члени комісії:
Ковалюк Зоя Віталіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мельник Надія Анатоліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Приймачук Ірина Федорівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Халанчук Іванна Олексіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Харчук Галина Степанівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Хомич Василь Григорович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Шворак Богдан Іванович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Шворак Марія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Шворак Марія Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Шворак Наталія Степанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

с.Стобихівка, вул.Незалежності, 89А (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070256
Голова комісії – Шворак Любов Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Сухацька Марія Анатоліївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісії – Нечипорук Іван Володимирович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Члени комісії:
Балецька Леся Сергіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гоцик Людмила Анатоліївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лавренчук Аліна Валентинівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Мартинюк Валентина Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Мороз Людмила Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Сухацька Галина Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сухацька Тетяна Сергіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Сухацький Іван Пилипович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шворак Людмила Володимирівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Якимчук Володимир Лаврінович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Якимчук Володимир Миколайович, 1068 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Яренчук Федір Іванович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Ярощук Зоряна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

с.Радошинка, вул.Миру, 21А (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070257
Голова комісії – Шворак Надія Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Осадчук Надія Григорівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Шворак Катерина Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Члени комісії:
Гурик Юрій Іванович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Карпушкіна Галина Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Несторик Микола Семенович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Нивчик Оксана Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Осадчук Сергій Петрович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Осадчук Тетяна Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Степанчук Вікторія Аркадіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Хомич Олександр Григорович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Шворак Анатолій Васильович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Шворак Валентина Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Шворак Василь Степанович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шворак Олена Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

с.Тоболи, вул.Миру, 10 (сільський будинок культури, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070258
Голова комісії – Кратік Маріанна Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Бурдак Степан Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Невар Ольга Костянтинівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Клімчук Інна Сергіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Куприянчик Людмила Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Купріянчик Тетяна Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Лавренчук Любов Адамівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Лосюк Юлія Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Мирончук Анатолій Миколайович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Невар Валентина Степанівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Приходько Тамара Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Приходько Тетяна Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Савчук Жанна Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Теплова Марина Степанівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Шпанчук Людмила Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Яцук Олена Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

с.Старі Червища, вул.Жовтнева, 39 (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070259
Голова комісії – Сацик Олександр Мусійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Сацик Ольга Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Мазурик Марія Віталіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Войчук Юлія Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Давидюк Оксана Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Данилюк Любов Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Данилюк Світлана Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Мазурик Ірина Миколаївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мазурик Оксана Сергіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Матюк Валентина Вікторівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Парфенюк Світлана Платонівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сацик Віталіна Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Солов’янчик Іванна Богданівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Солов’янчик Людмила Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
с.Хотешів, вул.Глинянка, 2 (сільський клуб, актова зала)
Дільнична виборча комісія № 070260
Голова комісії – Козак Оксана Олександрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Савосюк Галина Денисівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Баліковська Марина Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Дейнека Валентина Вікторівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Королік Андрій Адамович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Королік Наталія Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Куява Наталія Яківна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Куява Оксана Яківна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.
Литвин Людмила Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Маковецька Наталія Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Романюк Юлія Михайлівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Свистун Мирослава Петрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Солонінка Стефанія Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Степанюк Наталія Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Херло Оксана Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

с.Котуш, вул.Шкільна, 2 (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070261
Голова комісії – Кошель Галина Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Парфесюк Ганна Андріївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісії – Свиридюк Наталія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Баран Наталія Сергіївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Калюх Яна Геннадіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Коваль Єва Калениківна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Коваль Людмила Степанівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Куцик Галина Адамівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Куява Олена Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Семенюк Іванна Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Сидорук Тетяна Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

с.Черче, вул.Шкільна, 4 (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070262
Голова комісії – Дзенік Анатолій Васильович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Заступник голови комісії – Ткачик Сергій Іванович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Секретар комісії – Чипенюк Зінаїда Василівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Велимчаниця Василь Семенович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Вознюк Галина Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дудік Руслана Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.
Козак Ганна Юріївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Корольчук Віктор Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Корольчук Галина Степанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Лесик Галина Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Максимець Інна Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Романюк Людмила Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Романюк Наталія Семенівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Савчук Наталія Григорівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Токарчук Лідія Степанівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Хлистік Володимир Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Хомич Ніна Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

с.Острівок, вул.Вишнева, 23 (школа, кл.2А)

Дільнична виборча комісія № 070263
Голова комісії – Семенюк Тетяна Федорівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Березнюк Євгенія Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісії – Гайбун Юлія Миколаївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Березнюк Наталія Анатоліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Березнюк Наталія Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Коваль Світлана Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Левицька Любов Трохимівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Левицька Людмила Петрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Лесик Петро Григорович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Лесік Василь Володимирович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Лесік Марія Олександрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лесік Надія Григорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Рудчик Лариса Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Свистун Наталія Олександрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.
Семенюк Людмила Вікторівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Шелест Любов Костянтинівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
с.Підбороччя, вул.Шкільна, 14 (школа, кл.2)
Дільнична виборча комісія № 070264
Голова комісії – Ліпич Олександр Вікторович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Козак Яна Геннадіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісії – Хомік Галина Григорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Дрейчан Ганна Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Романюк Ніна Адамівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Солоненчик Людмила Адамівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Солоненчик Ольга Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.
Токарчук Валентина Григорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Токарчук Надія Михайлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Хлистік Володимир Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Хлистік Наталія Анатоліївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Хлистік Наталія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *